Bilety lotnicze

Bilety autokarowe

Siedlecka Karta Miejska

O nas

Jesteśmy biurem podróży istniejącym na siedleckim rynku od 1994 roku.

Główną działalnością biura jest tworzenie własnego produktu turystycznego: kolonie i obozy młodzieżowe w Polsce i zagranicą, organizacja wycieczek szkolnych i zielonych szkół.

Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla zakładów pracy.

Proponujemy atrakcyjną ofertę wyjazdów firmowych, które pozwolą docenić wysiłki Państwa pracowników, zmotywować do dalszego działania i zapewnić świetną zabawę.

Własną ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż biletów autokarowych na przewozy międzynarodowe.

Współpracujemy z szeroką gamą przewoźników, stwarzając możliwość wykupienia przejazdu do wszystkich krajów Europy. Prowadzimy również rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych tanich przewoźników, dając Państwu możliwość zakupienia po atrakcyjnych cenach biletów na przeloty rejsowe i czarterowe.

Ponadto prowadzimy również sprzedaż agencyjną imprez turystycznych, poszukując coraz to nowych organizatorów, którzy swoją ofertą wzbogacają nasze propozycje dla klientów. Znajdą Państwo u nas ofertę największych polskich touroperatorów.

Oferujemy również międzynarodowe legitymacje zniżkowe z ubezpieczeniem, oraz ubezpieczenia turystyczne: Europejska Karta Turystyczna ERV oraz SIGNAL IDUNA

Dzięki doświadczeniu i kontaktom w kraju i zagranicą pragniemy zaproponować Państwu wiele ciekawych propozycji wypoczynku, przywiązując najwyższą dbałość do jakości proponowanych usług.

Podróżując z nami będziecie Państwo mieli szansę przeżycia niezapomnianych wrażeń z profesjonalną obsługą , w miłym towarzystwie, w wybranym miejscu według upodobań.

Właściciel i pracownicy BIURA PODRÓŻY IWONA TRAVEL