Polski Bon Turystyczny 500 plus

Polski Bon Turystyczny 500 plus to wsparcie przeznaczone dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów. Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, bon 500 plus możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Bonem można zapłacić za każdą imprezę turystyczną w kraju. Np. obóz letni, obóz zimowy lub wycieczka szkolna

Pamiętaj!!! Bon turystyczny może być użyty jedynie w celu dopłaty do imprezy turystycznej.

Zadatek oraz pozostała płatność przewyższająca kwotę bonu, powinna być uregulowana przelewem lub gotówką w terminie określonym na umowie i po potwierdzeniu rezerwacji.

Bony turystyczne 500+
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem