Dlaczego z nami?

Isniejemy ponad 27 lat jako firma rodzinna pod nazwą Biuro Podróży IWONA TRAVEL. Życie nauczyło nas , że sukces to zadowoleni i usatysfakcjonowani klienci. Po wielu latach działalności na lokalnym rynku znani jesteśmy z profesjonalizmu, rzetelności oraz niezawodności świadczonych usług. Jesteśmy rozpoznawalni i szanowani przez klientów.

Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają dokumenty i certyfikaty wymagane przez ustawę o usługach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych: Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. 1638, Gwarancja Ubezpieczeniowa Towarzystwa SIGNAL IDUNA S.A, oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu realizujemy wszelkie wycieczki. Naszym klientom oferujemy wyjazdy grupowe: kolonie , obozy młodzieżowe, wyjazdy integracyjne dla firm, wycieczki objazdowe: autokarowe, lotnicze, a także wypoczynek połączony ze zwiedzaniem i rejsy morskie .Dzięki doświadczeniu i kontaktom w kraju i zagranicą proponujemy wiele ciekawych propozycji wypoczynku, przywiązując najwyższą dbałość do jakości proponowanych usług. Własną ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż ofert wielu renomowanych touroperatorów na polskim rynku, którzy swoją ofertą wzbogacają nasze propozycje dla klientów. Nasza oferta kierowana jest do klienta w każdym wieku, stosownie do jego potrzeb. Ponadto prowadzimy również sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych. Oferujemy także sprzedaż ubezpieczeń turystycznych: SIGNAL IDUNA S.A, ERGO Ubezpieczenia Podróży, oraz międzynarodowe legitymacje EURO 26.Podróżując z nami będziecie mieli Państwo szansę przeżycia niezapomnianych wrażeń z profesjonalną obsługą, w miłym towarzystwie, w wybranym miejscu według własnych upodobań.

Odpowiedzialność, doświadczeni ludzie i dobra zabawa, to nasza gwarancja!

Bony turystyczne 500+
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem