Londyn - Windsor - Bruksela - 6 dni

Londyn, Windsor, Bruksela, Belgia, Wielka Brytania

cena:
od 2250 zł./os.
Czas trwania:6 dni
Rodzaj transportu:autokar
Polski Fundusz Rozwoju, Fundusz UE

I DZIEŃ

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z Siedlec. Przejazd na kolację i nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

II DZIEŃ

Śniadanie, przejazd przez Holandię, Belgię do Francji. Przeprawa przez Kanał La Manche. Przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie, południk zerowy. Spacer po parku. Następnie przejazd do centrum Londynu, przejażdżka London Eye, największym kołem młyńskim na świecie - podziwianie panoramy miasta z wysokości 135m. Kolacja, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie najstarszej części Londynu: katedra św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii. Następnie zwiedzanie Tower of London – byłego pałacu, twierdzy, więzienia, z którego nie było ucieczki. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne (korona, królewski pierścień i jabłko oraz berło z największym na świecie brylantem) oraz klejnoty królewskie. Tower Bridge, rejs statkiem po Tamizie. Zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, najbardziej znanym i jednym z najciekawszych muzeów Londynu, w którym zgromadzono ponad 70 mln eksponatów z całego świata. Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Windsor, wizyta w jednej z głównych rezydencji monarchów brytyjskich, zwiedzanie apartamentów, dom lalek, kaplica św. Jerzego. Powrót do Londynu. Spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: Parlament i Big Ben, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premiera, budynek Gwardii Królewskiej, St. James’s Park i pałac Buckingham – największy na świecie pałac królewski i główna rezydencja monarchów brytyjskich. Opactwo Westminsterskie, miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii. Przejście przez dzielnicę St. James’s do wiecznie tętniącego życiem Piccadilly Circus z figurką Erosa i charakterystycznymi reklamami świetlnymi. Leicester Square – centrum artystycznej dzielnicy West End, Trafalgar Square z 61-metrową kolumną Nelsona, otoczoną pomnikami i fontannami. Zwiedzanie Galerii Narodowej z dziełami m.in. Vincenta van Gogha, Rubensa, Rembrandta, Moneta. Kolacja w dzielnicy Chinatown, dla chętnych wizyta w pubie. Powrót do hotelu, nocleg.

V DZIEŃ

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, Zwiedzanie British Museum ze zbiorami bezcennych kolekcji i skarbów świata. Wyjazd z Londynu. Przeprawa przez kanał La Manche. Przyjazd do Brukseli, zwiedzanie m.in.: stare miasto z Grand Place oraz symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) oraz Dzielnica Europejska, kolacja. Nocny przejazd przez Niemcy w kierunku Polski.

VI DZIEŃ

Śniadanie, przyjazd do Siedlec w godzinach wieczornych.

Program wycieczki jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena: 2.250 zł od osoby (w zależności od terminu)
przy min 50 osobach płacących

CENA WYCIECZKI OBEJMUJE:

  • przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd);
  • 4 noclegi w hotelach** - pokoje 2, 3 - os. z łazienkami;
  • 4 śniadania, 5 kolacji;
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: przejażdżka London Eye, Tower of London, rejs statkiem po Tamizie, Windsor, bilety komunikacji miejskiej w ostatnim dniu pobytu;
  • program turystyczny;
  • przeprawę przez Kanał La Manche (Eurotunel);
  • opiekę pilota;
  • ubezpieczenie Signal Iduna KL, NNW, bagaż podróżny Signal Iduna.
chevron_right
chevron_left

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz lub zadzwoń do nas.

person
mail
call
sms

Wyślij zapytanie
 
Bony turystyczne 500+
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem