Kopenhaga i Malmo

cena:
od 1635 zł/os.
Czas trwania:4 dni
Rodzaj transportu:prom
Polski Fundusz Rozwoju, Fundusz UE

I DZIEŃ

 • 6.00: Wyjazd z Siedlec
  - przyjazd do Gdańska w godzinach południowych, Panoramiczne zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem, w programie: (Droga Królewska: Złota Brama – Ratusz - Długi Targ – Zielona Brama – Stary Żuraw – Bazylika NMP – Długie Pobrzeże – spacer po Starym Mieście)
  Alternatywnie:
  - przyjazd do Malborka, zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Zamkowego w Malborku
 • Przejazd do Gdyni, obiadokolacja w restauracji
 • ok. 19.30 - Zakwaterowanie na promie; Wyjście promu z Gdyni ok. 21:00

II i III DZIEŃ

2-dniowa wycieczka autokarowa na trasie: Kopenhaga i Południowa Szwecja: Malmo i Lund

 • śniadanie (bufet) na promie, Wejście promu do Portu w Karlskrone, wykwaterowanie Podczas jednej wycieczki przeżyjecie Państwo morską przygodę i będziecie mieli okazję bawić na pokładzie statku, oraz zobaczyć południową Szwecję i stolicę Danii - Kopenhagę. Wielkim przeżyciem będzie już przejazd przez malowniczą Szwecję oraz słynny 8-kilometrowy most łączący ją z Danią. Podczas zwiedzania Kopenhagi z przewodnikiem zobaczymy m. in. rezydencję królewską Amalienborg i zamek Christiansborg oraz odwiedzimy słynną Syrenkę. Czas wolny wypełni spacer reprezentacyjnym Strøget lub wizyta w Tivoli. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu na obrzeżach Malmo. Obiadokolacja, nocleg. Następny dzień rozpoczniemy śniadaniem w hotelu i poświęcimy czas na zwiedzanie miast południowej Szwecji. W Malmö, jednym z największych miast Szwecji, zobaczymy jego historyczne centrum z zamkiem, ale także nowoczesną dzielnicę Vastra Hamnen, powstałą na dawnych terenach stoczniowych, gdzie będziemy mogli podziwiać Turning Torso - najwyższy budynek w Szwecji. W Lund, dziś siedzibie największego uniwersytetu w Szwecji, obejrzymy niezwykłą romańską katedrę a w Ystad przespacerujemy się z przewodnikiem uliczkami Starego Miasta i odwiedzimy zagadkowy kamienny krąg Ales, położony na wysokim klifie niedaleko miasta. Jeśli wystarczy czasu, po drodze zajedziemy też do Åhus, miasteczka znanego ze swojej średniowiecznej historii i fabryki wódek Absolut.
 • Przejazd do Portu w Karlskrone, zakwaterowanie, obiadokolacja (danie dnia), wypłynięcie promu do Gdyni.

IV DZIEŃ

 • wczesne śniadanie (bufet) na promie, ok.07:30 wejście promu do Portu w Gdyni, wykwaterowanie a następnie przejazd do Sopotu, spacer po najdłuższym molo w Europie i sopockim Monte Cassino
 • wyjazd w kierunku Siedlec, po drodze przerwa na obiad
 • ok .godz.22:00 – planowany przyjazd do Siedlec

UWAGA: Cenę skalkulowano dla grupy min. 40 uczestników pełnopłatnych!
Kolejność zwiedzanych obiektów i godziny w programie mogą ulec zmianie!
Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania ważnego dowodu osobistego lub paszportu!!!

CENA ZAWIERA: transport autokarem turystycznym (wc, klimatyzacja, nagłośnienie), na terenie Szwecji autokarem szweckim, realizację/w/w programu: na terenie Polski i wycieczka autokarowa z przewodnikiem (zwiedzanie południowej Szwecji i Kopenhagi wg programu), Prom na trasie Gdynia - Karlskrona - Gdynia, zakwaterowanie: 2 noclegi na promie w kabinie wewnętrznej 2-osobowej z łazienką, 1 nocleg w hotelu na obrzeżach Malmo - pokoje 2-osobowe z łazienką; wyżywienie: zgodnie z programem, opłaty portowe i ekologiczna, ubezpieczenie NW i KL, składka na TFG, opiekę pilota z ramienia organizatora.

chevron_right
chevron_left

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz lub zadzwoń do nas.

person
mail
call
sms

Wyślij zapytanie
 
Bony turystyczne 500+
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem