Podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży IWONA TRAVEL w trakcie pandemii COVID-19

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży IWONA TRAVEL prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia, m.in.:

  • regularne mycie i dezynfekowanie rąk
  • zachowanie dystansu społecznego pomiędzy uczestnikami wycieczki, w tym celu wycieczki dla grup osób dorosłych realizowane są z wykorzystaniem zestawów Tour Guide (link: przeczytaj o Tour Guide)
  • w przypadku braku możliwości zachowania dystansu społecznego np. w trakcie jazdy autokarem prosimy o nałożenie maseczce ochronnej
  • na pokład autokaru zabieramy tylko najpotrzebniejsze, osobiste rzeczy (pozostałe umieszczamy w bagażniku). W trakcie jazdy prosimy o niespożywanie posiłków, nie zmienianie zajętego miejsca oraz nie poruszanie się po autokarze.
  • zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku wystąpienia w trakcie trwania wycieczki objawów tj. wysoka temperatura (powyżej 38 st. C), kaszel, duszności o fakcie tym prosimy o natychmiastowe poinformowanie pilota wycieczki. W przypadku kontaktu uczestnika wycieczki z osobą posiadającą powyższe objawy lub będącą w trakcie kwarantanny prosimy o rozważenie kwestii anulacji uczestnictwa w wycieczce.
 

Informujemy również, że:

  • autokary po każdej grupie są dokładnie sprzątane i dezynfekowane
  • w przypadku wyjazdów z noclegiem korzystamy z obiektów spełniających standardy bezpieczeństwa i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia
  • w trakcie zwiedzania obiektów na zewnątrz, wewnątrz lub pobytu w miejscach noclegowych stosujemy się obostrzeń i zasad wynikających z regulaminów obiektów i regulaminów miejscowych np. konieczność zakrywania ust i nosa (np. wymóg maseczki), konieczność zwiedzania w małych grupach (np. konieczność podzielenia grupy i wydłużenie czasu zwiedzania obiektu)

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość

Bony turystyczne 500+
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem